2020. gada 27. janvāris - Pirmdiena, 07:44 / 07:44 AM, Vārdadienas: Ildze, Ilze, Izolde
Latviski Русский English Deutch Français Español

info »

Privātuma politika

Privātuma Politika

Info24.lv respektē Jūsu privātumu un mēs veicam visas nepieciešamās darbības, lai aizsargātu Jūsu personīgo informāciju. Šī privātuma politika apkopo informāciju par to, kādu informāciju Info24.lv ievāc par lapas apmeklētājiem un kā tā tiek izmantota.

Kā Info24.lv uzkrāj un izmanto informāciju par Jums

Tad, kad Jūs pārlūkojat Info24.lv vietni, mēs ievācam dažādu informāciju par jūsu darbībām. Tas iekļauj tādu informāciju, kā to, kādas sadaļas Jūs esat aplūkojuši, ko esat meklējuši, no kādas lapas esat atnākuši, cik ilgi esat lapā uzturējušies, kādu pārlūkprogrammu izmantojat, un jūsu IP adresi. Šī uzkrātā informācija tiek izmantota analīzes un statistikas mērķiem, lai labāk saprastu lapas trūkumus vai nepilnības. Šī informācija tiek izmantota tikai grupētā veidā un netiek analizētas konkrētu lietotāju darbības.

Kas vēl uzkrāj informāciju par Jums

Bez tā, ka Info24.lv uzkrāj informāciju par Jums, to dara arī pārlūkprogrammas un reklāmas kompānijas, kuras nodrošina reklāmu attēlošanu Info24.lv vietnē, kā piemēram, Google AdSense [https://www.google.lv/adsense] un citas. Lielākoties šī informācija par Jums un Jūsu darbībām tiek uzkrāta uz datora izvietotās sīkdatnēs, jeb Cookies. Izmantojot šīs sīkdatnes reklāmas kompānijas var nodrošināt Jums atbilstošākas reklāmas balstoties uz Jūsu iepriekšējo lapu apmeklējumiem, kā arī citām internetā veiktajām darbībām. Dažas reklāmas kompānijas, kā piemēram Google AdSense piedāvā iespēju atteikties no tā, ka tiek ievākta informācija par Jums, tādējādi arī reklāmas, kas tiks piedāvātas vairs nebūs saistītas ar jūsu iepriekšējām darbībām internetā. To Jūs varat izdarīt šajā vietnē: [https://www.google.com/settings/ads]

Izmaiņas privātuma politikā

Šī privātuma politika laiku pa laikam var tikt mainīta. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta mājas lapā www.info24.lv, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas.

Iespēja sazināties

Ja Jums ir kādi jautājumi saistībā ar Info24.lv privātuma politiku, vai arī ir kādi citi Jūs interesējoši jautājumi, tad droši rakstiet uz info@info24.lv